«Старий Луцьк-Університет» мінімально програв «Кривбасу»

Старт поєдинку був за «Кривбасом». У суперника «полетіло» здалеку, декілька «трьох» влучив Бібіков. Коцько отримав три фоли. З огляду на це більше ігрового часу на майданчику отримав Джексон. Перша чверть завершилася на користь суперника 25:16.

В другій чверті наша команда оговталася. Нарешті «полетіли» дальні кидки і в підопічних Дмитра Чайковського: влучали Марків, Прозапас та Бедлінський. Волинянам вдалося відновити статус кво і навіть вийти вперед. Перед великою перервою лідирував «Старий Луцьк-Університет» 40:38.

Третя чверть розпочалася із значною затримкою через повітряну тривогу. «Кривбас» швидко відігрався і вийшов вперед. У суперника низку очок заробив Рід. У волинян були проблеми в атаці, не так добре як у попередній чверті летіли кидки з периметру – 56:49 на користь «Кривбасу».

Томас і Коровяков допомогли лучанам скоротити відставання. Ближче до екватору останньої чверті наша команда зуміла вийти вперед. Втім втекти у відрив так і не вдалося. За 2 хвилини до кінця матчу на табло був рівний рахунок. У клатч-таймі наша команда мала шанс на перемогу, але не скористалася ним. Як наслідок – мінімальна перемога суперника 71:70