«Старий Луцьк-Університет» мінімально поступився «Говерлі-Прикарпаттю» в першому спарингу сезону

Наша команда провела перший контрольний поєдинок перед стартом сезону у Суперлізі.

У порівнянні з минулим сезоном в суперників дещо змінилися ростери. Якщо говорити про гравців, які підсилили команди, то у господарів варто згадати Антона Мусієнка, Стейсі Томаса та Олександра Дюпіна, а у гостей – Павла Горобченка та Іллю Кабацюру.

На старті матчу вистачало фолів і помилок. З огляду на це, рахунок команди відкрили наприкінці третьої хвилини ігрового часу – Коцько вивів вперед «Старий Луцьк», а Томас та Мусієнко збільшили перевагу господарів.

Гості теж «розкочегарилися», влучивши в двох атаках поспіль: з середньої дистанції не схибив Чугунов, здалеку – Дроздов. Традиційно для підготовчих матчів, тренери активно застосовували ротацію. В другій половині чверті команда з Прикарпаття вийшла вперед. Впевнена гра Прозапаса повернула лідерство лучанам: 20-17 за підсумками першої чверті.

Як і попередня чверть, друга десятихвилинка розпочалася без результативних дій. Згодом теж схожий сценарій – боротьба, помилки та фоли. Гості повернули собі лідерство. Лучан дещо оживив «ендван» Коровякова, а згодом і Мусієнко влучив «трьоху». Втім друга чверть у нашої команди не вдалася. Як наслідок – 32-34 перед великою перервою.

Після відпочинку команди дещо підняли темп, а лучани знову вийшли вперед. Ефектний «данк» поклав Томас, а Мусієнко не схибив здалеку. Однак другу половину чверті знову краще провели підопічні Мурзіна. Перед останньою десятихвилинкою перевага «Прикарпаття-Говерли» становила все ті ж два очка.

Не надто результативна гра продовжувалася і в останній чверті. Бажання гравців обох команд дещо перевищувало їх фізичні та, передусім, ігрові кондиції. Мусієнко перехитривав суперника і вколотив ефектний «данк». В гостей активними були Лесик, Кабацюра та Старцев.

У клатч-таймі лучани відставали від суперника, однак Коровяков та Марків влучили здалеку, а Томас – з лінії штрафних. На табло «горів» рівний рахунок. Кабацюра влучив один штрафний. Наша команда атакувала «на перемогу», втім суперник зумів вдало відзахищатися. У підсумку, 62:63 на користь команди Євгена Мурзіна. В складі «Старого Луцька-Університету» найрезультативнішим став Антон Мусієнко (14 очок).