Стартував благодійний турнір «Разом до Перемоги»

Стартував благодійний турнір «Разом до Перемоги»

В обласній ДЮСШ розпочався турнір «Разом до Перемоги». Благодійний захід стартував в неділю, 5 березня, о 16:00.

В урочистій церемонії взяла участь низка представників влади, бізнесу, громадськості та Захисники України. Заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт привітав всіх з відкриттям заходу та побажав всім проявити свої кращі навички і спільно досягнути Перемоги. Він заявив, що Україна перемагатиме на баскетбольному майданчику та на війні: «Ми – нація переможців».

Начальник управління молоді та спорту Волинської ОДА Олександр Хвіщук заявив, що саме завдяки ЗСУ в українців в тилу є можливість організовувати чимало благодійних заходів. Він нагадав, що головна мета – збір коштів для ССС ЗС «Любарт» і закликав всіх донатити.

Директор департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий подякував всім, за те, що долучаються до благодійних заходів на постійний основі. «Доки триває війна ми мусимо збирати кошти. Це наша часточка до перемоги», – резюмував він

Очільниця ГО «Автомайдан Волинь» Олександра Лисак заявила, що на турнірі переможе дружба, а в Україні переможе світло та радість. «Вдячна всім, хто підтримує армію та волонтерів», – заявила волонтер.

Військовий ССО ЗС «Любарт» з позивним “Франч” розповів, що бійці збирають на дрони: «Ці дрони безцінні – вони рятують наше життя». Віце-президент «Старого Луцька-Університету» Дмитро Чайковський подякував всім присутнім за участь у заході.

Ведучий заходу – Сергій Абрамчук. Окрім баскетболу, присутні на дійстві плетуть маскувальні сітки, мають можливість оглянути військові трофеї, придбати сувенірну продукцію та взяти участь в атракціоні «Лусни путлєра».

На баскетбольному майданчику зійшлися чотири команди – «Міська влада», «Обласна влада», «Бізнес» та «Збірна Луцька».  Під час заходу відбудеться збір коштів на потреби Окремого загону спеціального призначення «Любарт» що є бойовою одиницею ССО ЗС України.

Організатори:  «Старий Луцьк-Університет», управління молоді та спорту Волинської ОДА, департамент молоді та спорту ОДА та  ГО «Автомайдан».

 

 

 

Рекомендовано