Старт у Суперлізі, презентація новачків та новий капітан: прес-конференція «Старого Луцька-Університету»

Старт у Суперлізі, презентація новачків та новий капітан: прес-конференція «Старого Луцька-Університету»

20 жовтня у конференц-залі обласної ДЮСШ відбулася передсезонна прес-конференція БК «Старий Луцьк-Університет».

Учасниками заходу стали: головний тренер БК «Старий Луцьк-Університет» Володимир Журжій, директор обласної ДЮСШ Дмитро Піддубний, директор департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий, начальник управління молоді та спорту Волинської ОВА Олександр Хвіщук, заступник декана фізичної культури та спорту ВНУ ім. Лесі Українки Віктор Романюк, бізнесмен Тарас Бончевський, гравці, працівники клубу та журналісти.

Очільник обласної ДЮСШ Дмитро Піддубний побажав «Старому Луцьку-Університету» перемог. «Приємно, що команда братиме участь у новому сезоні Суперліги. Двері обласної ДЮСШ відкриті для команди, як для тренувань, так і для ігор», – заявив він.

Згодом слово взяв головний тренер клубу Володимир Журжій, який подякував захисникам та захисницям України, зазначивши, що гравці, працівники та вболівальники клубу зі зброєю в руках захищають незалежність нашої держави.

«Зі спортивної точки зору минулий чемпіонат не був дограний, але ми стали переможцями Вищої ліги. Зараз робимо крок вперед і будемо представляти Луцьк у Суперлізі», – заявив Володимир Журжій. Окрім цього, головний тренер розповів про підготовку команди та її склад. «В пресі була інформація, що нам вдалося зберегти склад. Це не так. Ми втратили шість гравців», – зауважив він.

Начальник управління молоді та спорту Волинської ОВА Олександр Хвіщук запевнив, що обласна влада підтримуватиме баскетбольний клуб. «Старий Луцьк-Університет» – найпрогресивніша команда Волині. Я неодноразово повторював це на різних заходах. Наше завдання – підтримувати баскетбол, спортивну галузь загалом і «Старий Луцьк-Університет» зокрема», – додав він.

“Впевнений, що команда отримає нові сили та можливості і цей крок у Суперлізі буде вдалим. Ми повинні робити все, щоб зберегти і підтримувати «Старий Луцьк-Університет», адже це підтримка дитячо-юнацького, університетського баскетболу, імідж міста та області», – заявив директор департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий і запевнив, що міська влада підтримуватиме «Старий Луцьк».

“Хочу висловити повагу і подяку всім, хто знаходить можливість підтримувати команду, щоб вона гідно представляла місто та Волинь. Ваші успіхи на спортивних майданчиках перетворяться на успіхи нашої держави», – заявив заступник декана фізичної культури та спорту ВНУ ім. Лесі Українки Віктор Романюк.

Бізнесмен Тарас Бончевський зауважив, що бізнес повинен активно долучатися до підтримки спорту. «Дуже приємно, що ви розвиваєте спорт у нашому місті. Бізнесу зараз непросто, але потрібно зберегти спорт. Ми всі хочемо, щоб наш клуб процвітав та перемагав», – заявив партнер клубу.

Зрештою, Володимир Журжій вручив майки новачкам команди – Максиму Дейні, Кирилу Панфілову та Данилу Горковенку. Новим капітаном БК «Старий Луцьк-Університет» став Володимир Коцько.

Вже післязавтра БК «Старий Луцьк-Університет» стартує у новому чемпіонаті Суперліги.

Рекомендовано

Догори
Підтримати