Представники «Старого Луцька-Університету» зустрілися з головою Волиньради Григорієм Недопадом

Представники «Старого Луцька-Університету» зустрілися з головою Волиньради Григорієм Недопадом

4 квітня у Волинській обласній раді обговорили перспективи БК «Старий Луцьк-Університет» та розвитку баскетболу в області.

Владу на зустрічі представляли: голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, депутат обласної ради, голова Піклувальної ради нашого клубу Андрій Бокоч, начальник управління молоді та спорту Волинської ОВА Олександр Хвіщук.

Зі сторони «Старого Луцька-Університету» були присутні: президент Олексій Мельник, віце-президент Дмитро Чайковський, головний тренер Володимир Журжій, тренер Олександр Корець, капітан команди Володимир Коцько, прес-секретар Андрій Мошкун.

Президент клубу Олексій Мельник подякував присутнім за те, що вони стабільно підтримують «Старий Луцьк-Університет» і коли дозволяють обставини – приходять на матчі. Окрім цього, він зауважив, що чимало дітей та молоді залучені до життєдіяльності клубу. «Можливо, не всі діти стануть професійними спортсменами, але вони з користю проводять час, навчаються дисципліні, самореалізації. Думаю, що ми йдемо правильним шляхом. У нас є команда майстрів, яка є прикладом для дітей». – заявив Олексій Мельник.

Віце-президент клубу Дмитро Чайковський високо оцінив співпрацю клубу та влади. «Нам приємно, що ви володієте ситуацією та підтримуєте нас. Переконаний, що всі присутні зацікавлені в тому, щоб ми рухалися далі і посідали високі місця», – резюмував він.

Головний тренер Володимир Журжій розповів, що за шість років існування клубу «Старий Луцьк-Університет» розвивається та рухається вперед. Згадав тренер і про дебютний сезон у Суперлізі: «Цей сезон був непростий, але ми прийняли виклик і билися за результат».

Окрім цього, наставник нашого клубу заявив, що тренери заохочують дітей не пропускати навчання в школах. За словами Володимира Журжія, клуб і надалі намагатиметься розвивати місцевих молодих гравців, на кшталт Романа Снитюка, який нещодавно дебютував у Суперлізі.

Начальник профільного управління Волинської ОВА Олександр Хвіщук зауважив те, що клуб працює комплексно: і як професійна команда спортсменів, і з дітьми, популяризуючи масовий спорт. Депутат Волиньради Андрій Бокоч навів приклад Романа Хорзова, Тараса Бончевського та інших бізнесменів, які допомагають «Старому Луцьку-Університету». Також він запевнив, що обласна влада спробує допомогти клубу залучати додаткові інвестиції

«Маємо надію, що ми зможемо і надалі підтримувати «Старий Луцьк-Університет», – підсумував голова Волинської обласної ради Григорій Недопад.  Він запевнив, що обласна рада робить чимало для підтримки ЗСУ і загальної перемоги, однак спорт залишається одним з пріоритетів.

Під час зустрічі чимало йшлося про розвиток дитячого баскетболу та популяризацію нашого виду спорту в різних куточках області.  Присутні висловили надію, що і в наступному сезоні команда виступатиме в Суперлізі, а глядачі зможуть повернутися на трибуни.

Рекомендовано

Догори