Поразка, за яку не соромно: «Старий Луцьк-Університет» програв «Будівельнику»

Поразка, за яку не соромно: «Старий Луцьк-Університет» програв «Будівельнику»

Баскетбольний клуб «Старий Луцьк-Університет» впродовж матчу гідно протистояв лідеру Суперліги – київському «Будівельнику», але все ж наша команда поступилася супернику.

Рахунок у матчі відкрив Євген Коровяков, здійснивши прохід під кільце. Киянам вдався ривок 9-0. На це знайшлися аргументи у Дейни, Коровякова та Коцька.

Десятихвилинка пройшла у рівній боротьбі. Втім «будівельники» таки зуміли виграти першу чверть – 23:21.

На старті другої чверті баскетболісти довго не могли відзначитися результативними діями. Зрештою, команди «прорвало», а Прозапас вивів вперед лучан. Закінчення десятихвилинки краще провели господарі, які спочатку зрівняли рахунок, а згодом і вийшли вперед – 40:38.

Після великої перерви столичній команді вдалося трішки відірватися в рахунку. В гостей вдало грав Дейна, який був результативним в атаці. Тим не менш, «Будівельник» не просто знайшов гідну відповідь, а й оформив непоганий гандикап – 66:56.

В останній чверті волиняни намагалися завоювати позитивний результат. Наша команда зуміла скоротити відставання до мінімуму, однак підопічні Забірченка провели сильну кінцівку поєдинку і здобули перемогу – 81:71. Найрезультативнішим в складі лучан став Коцько (21 очко)

 

Рекомендовано

Догори
Підтримати