Поразка з присмаком «камбеку»: «Старий Луцьк-Університет» поступився «Говерлі»

Наша команда була близькою до позитивного результату, але все ж поступилася.

Як і в матчі проти «БІПи», старт поєдинку у лучан був не дуже вдалим. В перших атаках волиняни зуміли набрати очки, але потім було чимало хаосу та дитячих помилок. В гостей же впевнено грали Лесик та Старцев. Коли «Прикарпаття-Говерла» почала нарощувати перевагу, Володимир Журжій взяв тайм-аут, однак за підсумками першої чверті суперник був результативнішим 17-21.

На старті другої чверті Прозапас влучив здалеку і скоротив відставання до мінімуму, однак згодом судді зафіксували низку фолів, а лучани продовжували помилятися у невимушених ситуаціях. В команди Мурзіна впевнено виглядав Водолазський. Зрештою, перед великою перервою «Прикарпаття-Говерла» володіло комфортною перевагою 30:45.

Після перерви волиняни заграли в зовсім інший баскетбол. Високий агресивний пресинг, який запропонувала супернику команда Володимира Журжія, приніс свій результат. Десь навіть ціною фолу, але наша команда змусила «Говерлу» приймати поспішні рішення і, як наслідок, робити втрати та хибити кидки. Дуже потужно виглядав Рудаков: в притаманному для себе стилі Олег збирав підбирання та влучав з різних дистанцій. Тим не менш, перед останньою чвертю зберігалася перевага «Прикарпаття-Говерли» – 49:60.

Остання десятихвилинка у наших хлопців вдалася непогано. Господарі продовжували нав’язувати супернику свою гру. Низку важливих очок здобув Євген Коровяков, Алтухов вдало асистував. Хорошу гру знову провів Прозапас. Зрештою, наша команда скоротила відставання до 2 очок, однак, на жаль, перемогу вирвати так і не змогла: 71-73 на користь «Прикарпаття-Говерли». Найрезультативнішим гравцем з «дабл даблом» став Олег Рудаков (19 очок та 17 підбирань).