Коли є що доводити: анонс матчу проти «Київ-Баскета»

Коли є що доводити: анонс матчу проти «Київ-Баскета»

Вболівальники «Старого Луцька-Університету» зачекалися позитивного результату. Їх улюбленці ніяк не можуть перервати серію невдач. Волиняни спробують це зробити в поєдинку з одним із лідерів чемпіонату. Перемога в цьому матчі – завдання непросте, але можливе.

Суперники вже зустрічалися у стартовому турі Суперліги в Києві. Той матч – не надто приємний спогад для підопічних Володимира Журжія. Однак попередній бабл доводить те, що лучани можуть грати з лідерами, коли не роблять невластивих для себе простих помилок та демонструють якісну гру.

«Київ-Баскет» днем раніше грав проти «Політехніки-Галичини». Підопічні Володимира Холопова перемогли, але цей результат дався столичній команді не так і просто: суперник зумів «зарубатися» і попсувати нерви фавориту протистояння. Втім Новіков і Ко таки завершили матч на мажорній ноті.

Склад киян – хороший сплав молоді та досвіду. Серед лідерів команди варто відзначити Новікова, Мусієнка, Заплотинського та екс-гравця нашої команди Юрченка. Ще один ключовий гравець «Київ-Баскета» Дубоненко занедужав. «Ми не дорахувалися 15 очок» – так прокоментував відсутність Ігоря Володимир Холопов. Варто відзначити і появу в команді молодого Кошеватського, який з кожним матчем додає і виглядає все впевненіше.

«Старий Луцьк-Університет» у матчі з «Політехнікою-Галичиною» був блідою тінню самого себе. Особливо, якщо говорити про третю чверть. Гравці і тренери самі все чудово розуміють, не шукають виправдань, а працюють над тим, аби покращити як гру, так і результат.

По ходу протистояння з «політехівцями» ситуативно дуже непогано виглядала зв’язка Коцько-Рудаков. Зрештою, самі ці два гравці і є лідерами команди за статистичними показними. Однак поєдинки проти таких суперників як «Київ-Баскет» не виграються індивідуально – тут потрібно зіграти командно і нівелювати сильні сторони опонента.

 

Луцьк, ОДЮСШ

12 грудня, 15:00

Трансляція – Хспорт, ютуб ФБУ

 

Рекомендовано

Догори
Підтримати