«Камбек» не вдався: поступаємося «БІПі»

Наша команда програла одеситам.

Старт поєдинку був далеко не таким, як би цього хотілося гравцям та вболівальникам «Старого Луцька». Команди довго не влучали, але коли розпочали – це краще виходило в одеситів. У волинян в атаці мало що виходило: двічі здалеку та декілька очок з лінії штрафних. Рудаков встиг зібрати 7 підбирань.  Десятихвилинка завершилася за рахунку 12-20.

В другій чверті «Старий Луцьк» грав дещо результативніше. Передусім, варто відзначити Рудакова. Тим не менш, наша команда знову погано реалізовувала штрафні, не дорахувавшись з лінії 7 очок. На жаль, лучани за першу та другу чверть допустили 14 втрат, коли в суперника їх було суттєво менше. На велику чверть суперники пішли за рахунку 29-45.

Сім очок на старті третьої десятихвилинки від одеситів змусили взяти тайм-аут Володимира Журжія. Після цього лучани заграли дещо активніше, однак і «БІПа» не зупинялася. Швагринський та Коровяков заробляли очки і цим самим дозволили нашій команді триматися у грі. Тим не менш, команда Пудзирея не дозволила волинянам наблизитися в рахунку 47-64.

Старт четвертої десятихвилинки був за нашою командою і тепер вже Пудзирей був змушений тайм-аут. За п’ять хвилин «БІПа» забила всього 2 очки. Тим не менш, згодом одесити таки влучили декілька спроб. Волиняни суттєво наблизилися в рахунку. Особливо варто відзначити чудову гру Рудакова. Однак одесити таки довели поєдинок до перемоги 64-76. Найрезультативнішим гравцем матчу став Рудаков ( 19 очок та 15 підбирань).