«Будівельник» переміг «Старий Луцьк-Університет»

Лучани не змогли створити сенсацію у матчі з чемпіоном.

Ще до початку гри на вболівальників «Старого Луцька-Університету» чекали не дуже хороші новини: Рудаков та Алтухов пропускали матч через стан здоров’я. «Будівельник» вийшов вперед, втім наша команда зрівняла рахунок: 5 очок від Панфілова та влучна «трьоха» від Марківа забезпечили таку можливість. Однак столична команда «розкочегарилася» і раз за разом влучала свої кидки – 30-17.

В другій чверті в господарів майданчику продовжувало летіти. При цьому, команда Забірченка з дуже солідним відсотком влучала «трьохи». У волинян кращим «скорером» був Панфілов. Однак наша команда заробила лише 13 очок за десятихвилинку – 59:30.

Після великої перерви підопічним Володимира Журжія вдалося скоротити відставання. Двічі з-під кільця влучив Дейна, активізувалися Коцько та Коровяков. Тим не менш, лідери Суперліги контролювали хід поєдинку – 76:51 перед останньою чвертю.

В останній чверті Дмитро Забірченко давав багато часу молоді. В нашої команди суттєво впала результативність – лучани набрали всього 10 очок за четверту чверть. Фінальна сирена зафіксувала перемогу «Будівельника» – 99:61. Найрезультативнішим гравцем матчу став Панфілов (19 очок).