БК «Старий Луцьк-Університет» та друзі клубу збирали кошти для ЗСУ

Наш клуб спільно з партнерами вже вдруге провів благодійний турнір «Разом до Перемоги».

21 лютого на майданчику обласної ДЮСШ зіграли 4 команди – «Міська влада», «Обласна влада», «Бізнес» та «Збірна Луцька».  На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих Героїв, а також баскетболістів Володимира Єрмакова та Артема Козаченка, яких вбили у Німеччині.

Традиційно після цього члени імпровізованої президії привітали учасників заходу. До присутніх звернулися заступниця голови Волинської ОДА Мирослава Якимчук, заступник голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук, заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк, директор обласної ДЮСШ Дмитро Піддубний, головний тренер нашого клубу Дмитро Чайковський. Ведучим заходу був Сергій Абрамчук

У півфінальних матчах «Бізнес» переміг «Обласну владу» (54:49), а «Збірна Луцька та друзів міста» перемогла «Міську владу» (34:27). «Дербі» міської та обласної влади визначало команду, яка посяде третє місце. Зрештою, в овертаймі перемогла команда області. У фінальному поєдинку тріумфували «бізнесмени», які у конкурентному матчі здолали «збірників» (32:30. )

Зауважимо, що в кожній з команд були гравці БК «Старий Луцьк-Університет». До слова, прямо під час поєдинків у баскетбольних колективів була можливість здійснювати «трансфери» гравців.

Окрім цього, на присутніх очікували конкурси, цікаві атракції та волонтерські ініціативи. Зокрема, під час аукціонів продавали клубну форму, патріотичні ювелірні вироби, тощо.

Загалом же під час заходу вдалося зібрати 45 тисяч гривень, втім це не остаточна сума. Про це ми повідомимо у наступних публікаціях. Зібрані кошти буде передано на потреби фотографа нашого клубу Миколи Лесика, який в лавах ЗСУ боронить незалежність України.