Володимир Журжій та Олександр Прозапас – про матчі проти «Черкаських Мавп 2»

Володимир Журжій та Олександр Прозапас – про матчі проти «Черкаських Мавп 2»

Гравець БК «Старий Луцьк-Університет» Олександр Прозапас та головний тренер команди Володимир Журжій прокоментували клубній пресслужбі поєдинки проти БК «Черкаські Мавпи 2».

Олександр Прозапас: «В суперників не було багатьох основних гравців. Для нас це був звичайний матч, ми награвали свої комбінації, намагалися застосовувати пресинг. Добре, що всі отримали ігровий час. Головне, що перемогли. Ми були два місяці без офіційних матчів, встигли засумувати за баскетболом, тому не збавляли темп, адже треба набирати ігрові кондиції. В другому матчі я мав більше можливостей для кидка і реалізовував їх».

Володимир Журжій: « Ми розуміли, що у суперника не було низки основних гравців. Це були не складні поєдинки, хлопці впевнено перемогли, але на це були об’єктивні причини. Ми ці поєдинки розглядали через призму нашого ігрового тонусу. Тренування – це добре, але ми були довго без офіційних ігор. Всі гравці провели приблизно однакову кількість хвилин.  Кожен гравець, який виходив з лави запасних – підсилював гру. Ми відпрацьовували нові схеми, задоволені результатом і якістю гри».

 

Рекомендовано

Догори
Підтримати