«ВНУ-КДЮСШ-СЛ» – срібний призер «аматорки» Рівненщини

Підопічні Дмитра Чайковського у фінальному матчі грали проти місцевого «Лавісса», в складі якого виступає низка досвідчених гравців. Приємно зазначити, що підтримати команду на виїзд приїхали і вболівальники з Луцька: серед них – президент БК «Старий Луцьк-Університет» Олексій Мельник, голова Піклувальної ради клубу Андрій Бокоч, гравці нашої команди Максим Дейна та Ілля Бедлінський, дитячий тренер Ян Селіванов.

Зі старту поєдинку луцькі баскетболісти намагалася навʼязати супернику свою гру, запропонувавши рівнянам високий темп. Ситуативно це вдавалося непогано, волиняни заволоділи невеликою перевагою в рахунку. В господарів вдало у гру увійшов Шемосюк. Завдяки його результативним діям Лавіс заволодів перевагою в рахунку. Зрештою, на велику перерву суперники пішли за мінімальної переваги «Лавісса» – 25:24.

Після перерви наша команда активізувалася. Варто відзначити Прозапаса, який влучив низку спроб з різних дистанцій. Важливі очки для лучан здобували і Марків та Глушко.

Загалом же протягом поєдинку суперники йшли дуже рівно, тож переможця гри визначали у «клатч-таймі». У вирішальні хвилини матчу лучани залишилися без Глушка, який отримав п’ятий фол у доволі суперечливому епізоді. Господарі майданчика зуміли втримати переможний результат, який приніс їм чемпіонство – 65-61 на користь «Лавісса». У підсумку, наша молодь посіла друге місце у Аматорській баскетбольній лізі Рівненщини, а Олександр Прозапас став кращим захисником турніру.