«ВНУ КДЮСШ 1» продовжує перемагати в Аматорській лізі Рівненщини

Молодь «Старого Луцька-Університету» отримує досвід та ігрову практику і після завершення сезону у Суперлізі.

24 квітня лучани на майданчику Спортивного комплексу ВНУ ім. Лесі Українки приймали БК «Водник НУВГП» у рамках Аматорської ліги Рівненщини. В складі суперника було декілька гравців з системи БК «Рівне» на чолі з гравцем вищолігової команди Іллею Озімковським.

Старт матчу пройшов за тотальної переваги нашої команди. Гравці, які цьогоріч мали досвід в рамках Суперліги, нав’язали супернику високий пресинг, а в атаці зробили ставку на дальні кидки. П’ятірка Серьогін, Прозапас, Тимощук, Марків та Должко виглялала дуже впевнено. Ближче до завершення першої чверті рівняни дещо скоротили відставання – 28-15.

В другій чверті Дмитро Чайковський продовжував активну ротацію. Це дозволило тримати високий темп матчу. В певний момент у господарів не летіли «трьохи», однак дуже вчасно на майданчику знову з’явився Прозапас. «Фіолетово-жовті» не підпустили суперника в рахунку – 52-35 перед великою перервою.

Третя чверть стала логічним продовженням попередньої десятихвилинки: здалеку знову влучив Прозапас. Наша команда мала перевагу і в трьохсекундній зоні: лучани не програвали більш габаритному супернику у боротьбі. Двічі своїх візаві «у фарбі» переграв Должко. Господарі майданчика зуміли набрати низку очок другого шансу. Перед останньою чвертю перевага місцевих баскетболістів продовжувала триматися на солідному рівні – 67:49.

В останній десятихвилинці суперник додав. Здалося, що волиняни трішки зарано повірили у перемогу. Втім наша команда вчасно увімкнулася – двічі з-під кільця влучив Должко, не схибив і Марків. Наставник рівнян спробував врятувати гру, взявши тайм-аут, однак відразу після перерви «трьоху» влучив Серьогін. Зрештою, господарі довели гру до закономірної перемоги 81:68.

Відзначимо, що протягом матчу Дмитро Чайковський дав можливість зіграти усім гравцям, які були в ростері. На поєдинку була присутня низка почесних гостей – президент БК «Старий Луцьк-Університет» Олексій Мельник, голова Піклувальної ради клубу, депутат Волинської обласної ради Андрій Бокоч, директор департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий, тренери та гравці нашого клубу.

У Відкритому чемпіонаті Рівненської області (Аматорська ліга) беруть участь 9 команд.  БК «ВНУ КДЮСШ 1» виграв три з трьох зіграних матчів.

БК «Старий Луцьк-Університет» продовжує працювати системно і на перспективу. Окрім матчів,  у Відкритому чемпіонаті Рівненщини, представники нашого клубу зіграють у Універсіаді, братимуть участь у змаганнях з баскетболу 3х3. Зокрема, у Кубку України, який 28-30 квітня відбудеться у Луцьку і буде присвячений загиблому Герою Михайлу Приступі.

Текст: Андрій Мошкун