«ВНУ КДЮСШ 1» поступився львів’янам

Суперники провели цікавий і напружений матч, в кінцівці якого гості втримали перемогу.

Обидві команди підійшли до звітного протистояння з втратами у складі. Матч для господарів розпочався непогано. Станішевський та Дейна вивели Львів вперед, однак волиняни знайшли гідну відповідь і захопили лідерство. Втім – ненадовго. Гості знову активізувалися і вийшли вперед.

Після влучання Пошаблі тренер лучан взяв тайм-аут. Непогано в гру з лавки увійшли Хомич та Єфімчук: перший відзначився ендваном та додав влучання з середньої дистанції, а Микола вдало зіграв у проході. Тим не менш, лідери групи також не хибили – 18:29 за підсумками чверті.

В другій чверті розігрався Прозапас. Олександр зловив кураж і суперникам не вдавалося успішно захищатися проти восьмого номера господарів. Протягом десятихвилинки гравці «ВНУ КДЮСШ 1» змогли провести низку результативних атак, однак Станішевський і КО знайшли гідну відповідь. Перед великою перервою втримувалася перевага Львова в 11 очок.

Друга половина матчу принесла не дуже хороші новини гостям. Дейна, який приніс своїй команді низку очок, отримав 5 фол. Львів догравав матч, фактично, вшістьох. Щоправда, і в господарів ростер був не набагато ширшим.

Лучани змогли скоротити відставання. У ці хвилини, окрім Прозапаса, варто відзначити результативні дії Хомича, Марківа та Білявого. Перед останньою десятихвилинкою рахунок все ще був на користь Львова 54:61.

Остання чверть розпочалася для наших хлопців дуже добре – дві трьохи і рахунок скорочено до мінімуму. По ходу десятихвилинки волиняни зуміли двічі зрівняти рахунок, але, зрештою, гості таки здобули перемогу 73-79. Найрезультативнішим гравцем матчу став Олександр Прозапас (26 очок, 5 підбирань).