Перша ліга: драматично програємо БК Рівне-2

Перша ліга: драматично програємо БК Рівне-2

У п’ятницю, 30 грудня, «Старий Луцьк-Університет-2» приймав вдома БК «Рівне-2» (ОСДЮШОР) у принциповому поєдинку Першої ліги.

Вболівальники господарів з перших хвилин були у гарному настрої, оскільки їхні улюбленці продемонстрували хороший старт, який дозволив створити перевагу в сім очок. Проте довго це не тривало. Рівняни змогли збити темп підопічних Селіванова і підрівняли ситуацію, а наостанок періоду взагалі вийшли вперед. Першу чверть завершили з рахунком – 14:15.

Гості намагалися продовжити свій ривок, проте їх зупинила класна кутова трійка Стрижака. Дальню ініціативу товариша підтримали Олександр Третяк та Любомир Тимошенко. На велику перерву пішли вже за лідерства лучан – 30:26.

Третя чверть пройшла у достатньо рівній та напруженій боротьбі. Наші хлопці не боялися агресивно йти під щит і це давало свої плоди у вигляді зароблених та реалізованих штрафних кидків. Найбільше з лінії кидав Данило Стрижак і на щастя – достатньо влучно. Проте і Рівне трималося та гостро відповідало господарям. Коли зʼявився шанс піти у відрив, гості не дозволили цього зробити.

Останню десятихвилинку розпочали з різницею в одну вдалу атаку (50:47). Жоден із колективів суттєвої переваги не заробив, тож все вирішувалося у заключній чверті, яка як і весь матч була максимально напруженою. Підопічні Яна Селіванова з усіх сил втримували свою невеличку перевагу, проте ближче до кінця Рівне рахунок таки зрівняло і орієнтовно за 30 секунд до кінця вирвало мінімальну перемогу.

Підсумок – 64:66.

Статистика тут.

Рекомендовано

Прокрутка до верху