«ВНУ КДЮСШ № 1» переміг «Рівне-2»

Команда дублерів «Старого Луцька» здобула перемогу у принциповій грі.

Зі старту поєдинку було очевидно, що суперники гратимуть у швидкий та агресивний баскетбол. По три очки від Должка та Марківа вивели вперед волинян. Однак гості не засмутилися і знайшли гідну відповідь – результативними діями відзначився Поносов. Зрештою, Рівне зуміло навіть захопити лідерство, однак вчасно увімкнувся Прозапас: десятихвилинка завершилася на користь нашої команди з рахунком 25-19.

Друга чверть була не менш цікавою.  У рівнян справжнім лідером був капітан Столяр, який раз за разом забивав у проходах. Тим не менш, наша команда продовжувала бути кращою за переважною більшістю статистичних показників і збільшувала свою перевагу: Білявий, Марків та Прозапас забезпечили +10 для господарів перед великою перервою.

Третя десятихвилинка стала найменш результативною у матчі. Команди помилялися і не завжди приймали правильні рішення. Важливо, що лучани не дозволили супернику наблизитися у рахунку. Вдалий прохід Хомича встановив остаточний рахунок чверті – 59-48.

Остання десятихвилинка була напрочуд напруженою. Гості влучили декілька кидків здалеку. Тим не менш, рівнянам вдалося лише трішки скоротити відставання, але на визначення переможця це не вплинуло. Зрештою, підопічні Дмитра Чайковського та Іллі Бедлінського були кращими у 3 з 4 десятихвилинок і завоювали перемогу з рахунком 78-71. Найрезультативнішим у складі господарів був Прозапас, який приніс своїй команді 22 очки. Завтра суперники проведуть ще один матч.