Універсіада: команда ВНУ ім. Лесі Українки стартує у Студентській лізі

Команда Волинського національного університету імені Лесі Українки завершила підготовку до Студентської ліги. В складі команди – низка гравців БК «Старий Луцьк-Університет».

Як інформує ФБУ,  цього сезону змагання Студентської ліги у чоловіків проходять у два етапи. Перший етап до 14 травня відбувається в Івано-Франківську, Львові та Пущі-Водиці.

Команди, що посядуть перші місця в групах та 3 кращі за рейтингом команди, що посядуть 2 місця в групах (без урахування ігор з командами, що посіли 4 місця) виходять до фінальної частини – Фіналу восьми.

Баскеболісти ВНУ за вихід до наступного етапу змагатимуться з командами Західноукраїнського національного університету (ЗУНУ) та НУ «Львівська Політехніка». Матч проти ЗУНУ відбудеться 13 травня, початок о 15:00, а гра проти львів’ян – 14 травня, старт о 12:00. Локація – ПС «Галичина» (Львів).  Тренер – Дмитро Чайковський.

Склад команди: Володимир Коцько (захисник), Мисаїл Серьогін (захисник), Микола Єфімчук (захисник), Григорій Алтухов (захисник), Богдан Піддубний (захисник), Олександр Прозапас (захисник), Олександр Тимощук (форвард), Денис Шепітько (форвард),Іван Білявий (форвард), Данило Марків(форвард), Віталій Должко (форвард), Дмитро Заєць (форвард), Кирило Панфілов (форвард), Максим Дейна (центровий).

Про підготовку до змагань розповів центровий Максим Дейна: «Підготовка проходила протягом двох тижні в режимі одного тренування на день. Були, зокрема, й теоретичні та кидкові заняття. Щодо Тернополя, то з цієї команди знаємо Данила Пирогова, але в цьому сезоні він не мав особливої ігрової практики. Ще в їх складі є Сергєйко, який був в Київ-Баскеті. Точно не варто недооцінювати цих хлопців. «Львівська Політехніка» має дуже хороший склад, досвід гри у Вищій лізі. Щодо інших команд, то серед фаворитів виділю  Івано-Франківськ та Суми.

Думаю, що з нашим складом ми можемо боротися за найвищі місця. Тим не менш, не треба забігати далеко. Для початку, нам потрібно вийти з групи, показати свою найкращу гру. Ігрові кондиції після сезону в Суперлізі ще не були втрачені, тому, думаю, ми знаходимося в оптимальній формі”.

Рекомендовано