«Старий Луцьк-Університет» поступився Рівному

Рівне розпочало матч краще. За рахунку 9:2 Дмитро Чайковський взяв тайм-аут. У волинян було багато втрат – 11 за стартову чверть. До певного моменту у лучан влучав лише Кольченко, а у суперника тричі здалеку не схибив Водолазський. Дюпін отримав третій фол. Непогано з лави у гру увійшов Коцько. Чверть завершилася за рахунку 18:17 на користь суперника.

На старті другої чверті Луцьк та Рівне обмінялися дальніми влучаннями. Першими очками за нашу команду відзначився Липовцев. Втім перевага суперника перевалила за + 10. У волинян з’явилися проблеми в атаці, а Рівне зуміло збільшити свій гандикап. В тому числі і завдяки вдалим діям Джойнера – 43:31 перед великою перервою.

На відміну від вчорашнього матчу волиняни не вдало провели третю чверть. За десять хвилин наша команда здобула всього 11 очок. Намагання скороти відставання, в тому числі і завдяки реалізації дальніх спроб, не принесло успіху – 58:42 перед заключною чвертю.

Джойнер та Водолазський продовжували реалізовувати свої кидки. Як не намагалися наші хлопці зазіхнути на камбек – не вдалося. У підсумку, перемога Рівного 77:58. Найрезультативнішим у складі Луцька став Кольченко ( 11 очок). Завтра «Старий Луцьк-Університет» проведе завершальний матч баблу проти «Прикарпаття-Говерли».