«Старий Луцьк-Університет» не зміг зупинити переможну ходу «Будівельника»

Команда Володимира Журжія в останньому матчі баблу поступилася столичним баскетболістам.

Суперники активно почали гру і часто шукали щастя у дальніх спробах. В лучан активним був Бедлінський. Ілля приніс чотири очки своїй команді. Кияни часто й успішно загравали Сандула.

Підопічні Володимира Журжія відповіли влучаннями здалеку: по дві «трьохи» реалізували Коцько та Марків. Стартова десятихвилинка завершилася на користь нашої команди 21:23.

Друга чверть для лучан була менш вдалою. Наша команда дуже багато дозволила супернику в атаці і суттєво програвала підбирання. До того ж Дейна отримав четвертий фол. Коровяков-старший показав, що також вміє влучати здалеку, реалізувавши дві спроби поспіль.

Наша команда дорожила м’ячем і за дві чверті зробила всього три втрати, однак суперник раз за разом реалізовував свої атаки. «Базер» Конєва встановив остаточний рахунок чверті 50:39.

Після великої перерви лучани трішки скоротили відставання. Втім згодом в наших хлопців почали виникати проблеми. Алтухов отримав п’ятий фол, Сандул та Буренко знову відновили комфортну різницю в рахунку для столичної команди.

При цьому, бігмен «Будівельника» продовжував домінувати під щитом. Четвертий фол отримав і Коцько. Тим не менш, капітан приніс свої команді декілька важливих очок. Шалений «базер» вдався Прозапасу – 67:56 перед останньою чвертю.

В четвертій десятихвилинці нашій команді було непросто. Чотири очки поспіль «Будівельнику» приніс Нікітін, активно грав Буренко. Перевага команди Забірченка досягнула 20 очок, волиняни відповіли двома «трьохами» Панфілова та влучанням Прозапаса.

«Старий Луцьк-Університет» до останнього намагався боротися з лідером чемпіонату, втім зачепитися за перемогу так і не вдалося. В підсумку, 88-71 на користь киян. В «Старого Луцька» найрезультативнішим став Володимир Коцько (17 очок та 5 асистів).