«Старий Луцьк-Університет-2-КДЮСШ-1» взяв реванш у тернополян

Наша команда змогла у Тернополі обіграти господарів майданчику, взявши реванш за поразку у попередньому матчі.

Перша чверть була результативною, в нашій команді впевнено гру розпочав Каліщук. Однак господарі «баблу» були влучнішими в стартовій десятихвилинці, володівши перевагою в рахунку 21:25. Волиняни потужно розпочали другу чверть з ривка 7-0. Тернополяни оговталися і не відпустили лучан у відрив. Однак десятихвилинка була за нашою командою – 43-40 перед великою перервою.

Після великої перерви лучани також були переконливішими. В останні хвилини матчу важкі очки з-під кільця заробив Должко, у важливий момент «трьоху» влучив Терьохін. Зрештою, фінальна сирена зафіксувала перемогу команди «Старий Луцьк-Університет-2-КДЮСШ-1» з рахунком 77:69.

У волинян найрезультативнішим став молодий Каліщук (16 очок та 7 підбирань), знову «дабл даблом» відзначився Должко (15 очок та 10 підбирань), а Білявий віддав відразу 9 результативних передач.