«Старий Луцьк-Університет-2-КДЮСШ-1» вдруге в сезоні обіграв «Че-Баскет»

Наша команда Першої ліги завершила другий бабл перемогою.

Першу чверть лучани провели дуже впевнено. Супернику важко давалися набрані очки. За десять хвилин команда з Чернівців набрала всього 6 очок. Волиняни – 21. Друга та третя чверть – змусила нашу команду дещо активізуватися, адже «Че-Баскет» був дещо влучнішим.

Тим не менш, у потрібний момент наші хлопці увімкнулися і завоювали впевнену перемогу 70:53. Відзначаємо те, що в нашій команді найрезультативнішим став молодий Каліщук, який відзначився дабл даблом (16 очок та 11 підбирань). Як і у вчорашньому матчі, участь у грі прийняли всі гравці із заявки на поєдинок.

Лучани краще реалізовували кидки, зібрали більше підбирань та були сильнішими за більшістю статистичних показників. «Старий Луцьк-Університет-2-КДЮСШ-1» наразі посідає друге місце у своїй групі, з трьома перемогами у 5 матчах.