«Старий Луцьк-Університет-2-КДЮСШ-1» переміг у стартовому матчі Першої ліги

Лучани успішно стартували у цьогорічному розіграші Першої ліги, здолавши «Че-Баскет».

Поєдинок проти господарів баблу видався непростим і достатньо конкурентним. Лучани заволоділи перевагою в рахунку, однак чернівчани швидко оговталися і вийшли вперед. Друга чверть краще вдалася у нашої команди: особливо варто відзначити бігменів – Должка та граючого тренера Селіванова. На велику перерву лідерами вже пішли гравці «Старий Луцьк-Університет-2-КДЮСШ-1» – 40:37.

Після великої перерви в нашої команди суттєво впала результативність. Як наслідок – суперник повернув собі лідерство. Тим не менш, у вирішальні хвилини волиняни таки зуміли зібратися і здобути перемогу. Варто відзначити, що дав результат зонний захист, який створив суттєві проблеми команді з Чернівців.

Лучани ж у клатч-таймі реалізували свої кидки. Передусім, низку вирішальних очок здобув Ян Селіванов, який став найрезультативнішим у нашій команді (18 очок, 5 підбирань). Фінальна сирена зафіксувала перемогу команди «Старий Луцьк-Університет-2-КДЮСШ-1» 64-61. Відзначаємо потужний «далб дабл» Должка – 14 очок та 18 підбирань.

В цьому матчі зіграли усі 12 гравців із заявки нашої команди. Для більшості з них це був дебют на такому рівні. Завтра о 12:00 лучани проведуть матч проти «Ужгорода».