«Старий Луцьк-Університет-2-КДЮСШ-1» переміг рівнян у Першій лізі

Команди провели конкурентний поєдинок, за підсумком якого перемогли лучани.

Зі старту матчу наша команда заволоділа лідерством. Суперник оговтався після 9:0 і все ж знаходив свої аргументи у нападі. Волиняни були переконливішими на підбираннях, однак більше втрачали м’яч. Перша чверть завершилася перевагою дублерів «Старого Луцька» 21:16.

Тим не менш, команда з сусіднього обласного центру відновила статус кво у другій десятихвилинці. Особливо виділявся у суперника Ковалевський. На велику перерву з мінімальною перевагою в рахунку пішли саме біло-червоні.

Лучани зробили правильні висновки у перерві і повернули собі лідерство: тріо Тимощук, Білявий та Селіванов набирало очки. Останні двоє ще й домінували на щитах. Втім «Рівне» не відпускало нашу команду у комфортний відрив і до останніх хвилин матчу претендувало на позитивний результат.

Граючи левову частину матчу без Должка, який отримав 5 фолів, лучани таки не впустили позитивного результату: перемога 83:78. Найрезультативнішим гравцем матчу став Тимощук з 20 набраними очками. У Селіванова – дабл дабл (16 очок, 11 підбирань).