«Старий Луцьк-Університет-2-КДЮСШ-1» не зміг вдруге в сезоні обіграти Рівне

Суперники вже зустрічалися в рамках Першої ліги цього сезону. Тоді перемогла наша команда. Втім повторити успіх, на жаль, не вдалося.

В порівнянні з тим матчем суперник підсилився Поносовим, який встиг зіграти у Суперлізі, а сьогодні дуже непогано допомагав команді дублерів (18 очок, 8 підбирань, 5 асистів). Лучани натомість вирішили не використовувати Дюпіна та Марківа, які, без сумніву, допомогли б команді.

Перша половина матчу була рівною. В стартовій десятихвилинці суперник заробив на 2 очки більше, однак в другій чверті волиняни та суперники набрали однакову кількість очок. Втім після перерви «Рівне» зуміло втекти у відрив. В нашої команди були проблеми як у захисті, так і у атаці.

Як не намагалися лучани повернутися у гру, на жаль, цього зробити не вдалося. Вже традиційно тренери дали пограти всім гравцям із ростеру на поєдинок. Фінальна сирена зафіксувала перемогу рівнян 64:87. В лучан «дабл даблом» відзначився Должко (16 очок та 10 підбирань). Таку ж кількість очок заробив і Тимощук. Завтра лучани зіграють проти господарів тернопільського баблу.