Стартував відкритий кубок міського голови з баскетболу

У Луцьку стартував відкритий кубок міського голови з баскетболу серед чоловічих команд. Відкриття змагань та перші поєдинки відбулися 26 червня в спорткомплексі ВНУ імені Лесі Українки.

Під час урочистого відкриття змагань віце-президент БК «Старий Луцьк-Університет» Дмитро Чайковський подякував всім командам, які заявилися на турнір. Він зауважив, що завдяки Луцькій міській раді та міському голові Ігорю Поліщуку в місті є багато локацій, де можна займатися баскетболом, тож наступні тури змагань організатори планують проводити на відкритих майданчиках. Базова локація – майданчик на вулиці Глушець поблизу центрального парку Луцька.

Учасників змагань привітав директор департаменту молоді та спорту Луцькради Володимир Захожий. «На баскетбольних турнірах у Луцьку завжди велика кількість команд. Також ми тішимося, що в місті є команда Суперліги. Хочеться подякувати й тренерам, які працюють у спортивних школах та виховують поповнення для «Старого Луцька», – заявив він.

Окрім цього, Володимир Захожий та Дмитро Чайковський вручили сертифікати на 1000 гривень у спортивний магазин учасникам баскетбольного челенджу на призи Луцького міського голови #Луцьк_спортивний.

Під час відкритого кубка міського голови з баскетболу  відбуватиметься збір коштів для Захисників та Захисниць України.

Результати першого ігрового дня

  • Mojo – Розбишаки 45:26
  • SlamCity – BM Group-LNTU 34:22
  • Кажани – МКБ Group 30:37
  • Laviss – Є Бінго 31:36

 

Рекомендовано