«Початок сезону був для нас непростим», – Володимир Журжій

Головний тренер БК «Старий Луцьк-Університет» Володимир Журжій тезово підсумував «бабл» у Івано-Франківську та розповів про підготовку команди до наступних поєдинків Суперліги.

«Початок сезону для нас був непростим. До самого чемпіонату ще потрібно звикнути. Специфіка баблів з трьох матчів – особлива. Гравцям важко фізично. Тому, перш за все, після таких баблів потрібно відновитися.

Я не задоволений результатом перших поєдинків. Особливо останнім матчем. Він був грою втрачених можливостей. З трьох матчів в двох ми показали дуже поганий відсоток реалізації кидків. З огляду на це, трішки змінили акценти на тренуваннях.

Деякі гравці мають мікротравми, вони їх заліковують і ми готуємося до наступного баблу. Пошкодження супроводжують будь-яку команду. Це постійний процес, ми не є особливими в цьому напрямку. Деякі гравці, отримали більше часу, ніж очікувалося в попередніх іграх. В декого травми складніші. Григорій Алтухов, ймовірно, не поїде в Київ. В нього дещо важча травма. Сподіваюся, що всі інші будуть готові зіграти».

Рекомендовано

Догори