«Ми завжди граємо тільки на перемогу», – Володимир Коцько

«Ми завжди граємо тільки на перемогу», – Володимир Коцько

Капітан БК «Старий Луцьк-Університет» у спілкуванні з клубною пресслужбою згадав про матчі домашнього баблу та розповів про підготовку до поєдинків у Черкасах.

«На гру з «Будівельником» налаштовувалися як і на інші, розбирали їхні комбінації. Але вже зі старту матчу суперник заволодів суттєвою перевагою у рахунку. Ми розуміли, що відігратися буде дуже важко. На жаль, в нас було небагато шансів це зробити.

В матчі проти «БІПи» трапилася дуже прикра для нас поразка. Хотіли виграти і могли це зробити. Вважаю, що ми заслуговували на перемогу, але потрібно грати до останньої хвилини. В кінцівці від нас було багато помилок і неправильних рішень. Тому отримали такий результат.

Після цих поразок було важко морально і психологічно. Однак ми зібралися і в матчі із «Запоріжжям» показали себе як команда. Протягом всього поєдинку боролися і таки вирвали перемогу. Дуже приємно, що нарешті виграли вдома, ми та вболівальники зачекалися цього.

В нас в цьому сезоні є проблема з підбиранням. У суперників габаритні і досвідчені центрові, тож це робити не просто. Окрім цього, ми часто не ставимо спину в боротьбі за підбирання. Працюємо над цим на тренуваннях. Думаю, що будемо добавляти у цьому напрямку.

Наступний бабл у Черкасах. Нас очікують матчі з потужними суперниками – «Київ-Баскетом» та «Черкаськими Мавпами». В Луцьку кияни виграли усі три свої поєдинки, черкащани теж зіграли сильно, перемогли «Будівельник». В обох команд сильні гравці, хороші легіонери. В Черкасах буде важко, але ми завжди граємо тільки на перемогу. Будемо готуватися і спробуємо здобути позитивний результат».

 

 

Рекомендовано

Догори
Підтримати