«Mojo» – володар Кубка Луцького міського голови

20 серпня у Луцьку відбулися фінальні поєдинки відкритого Кубка Луцького міського голови з баскетболу. Загалом, в змаганнях взяли участь 9 команд, а нагороди розіграли 4 кращих баскетбольних колективи.

В матчі за «бронзу» зустрічалися «Є Бінго» та «BM Group LNTU». В обох командах була невелика кількість гравців в ростері на поєдинок, а «жовтим» і взагалі довелося грати без замін.

Зрештою, найбільш конкурентний баскетбол був у першій половині матчу. В складі «Є Бінго» найактивнішим був Швагринський, а у суперника варто виділити тріо Хомич-Смітюх-Карпюк. На велику перерву команди пішли за переваги «BM Group LNTU» – 46:38.

В другій половині матчу більш молодша та динамічніша команда в червоній формі не дала супернику можливості для «камбеку». Кінець гри ознаменувався тим, що суперники догравали не в повних складах. Фінальна сирена зафіксувала перемогу «BM Group LNTU»  – 108:69.

У фінальному матчі зустрічалися «Mojo» та «SlamCity». Зауважимо, що останні грали без одного з лідерів – Коцька і це далося взнаки: суперник швидше розігрував свої атаки, а команді в зеленій формі подекуди бракувало динаміки та швидкості прийняття рішень. Втім протягом поєдинку для «Mojo» не все складалося легко.

Перша чверть ознаменувалася «перестрілкою» здалеку: влучали Прозапас, Тимощук, Дейна, Алтухов і Панфілов. Загалом же, в другій половині десятихвилинки «Mojo» зуміло оформити відрив – чверть завершилася їх комфортною перевагою 31:19.

В другій десятихвилинці на майданчику точилася рівна боротьба. «Слеми» зробили акцент на персональний захист і це дало свої результати. До того ж в нападі залетіли дві «трьохи» і «базер» Глушка – 49:52 за підсумками двох чвертей.

Після великої перерви «SlamCity» зумів наблизитися в рахунку на відстань одного очка, однак більше суперник їм зробити не дозволив. Дейна влучив здалеку і після цього гандикап його команди лише зростав. Чверть завершилася «базером» Панфілова – 76:67 на користь команди в синій формі.

На старті четвертої чверті «Mojo» набрали ще декілька важливих очок, Дейна отримав четвертий фол, але на результаті матчу це не позначилося. «Mojo» лише збільшувало свою перевагу. Фінальна сирена зафіксувала їх перемогу з рахунком 115:89

У підсумку, баскетболісти «Mojo» завоювали золоті медалі та Кубок Луцького міського голови, «SlamCity» здобули срібло, а «BM Group LNTU» стали третіми.

Директор департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий під час нагородження команд висловив думку, що у підсумку всі сильніші здобули нагороди. На його думку, в наступному сезоні кількість команд збільшиться, адже інтерес до гри у місті лише зростає.  «Луцьк – це баскетбольне місто», – резюмував Володимир Захожий.

Віце-президент БК «Старий Луцьк-Університет» Дмитро Чайковський подякував командам-учасникам та ЗСУ. Він зауважив, що протягом сезону організатори спробують ще раз організувати схожий турнір.

Команди-учасники турніру передали гроші, які вони отримали за участь в Кубку, на благодійність.