Луцькі баскетболісти взяли участь у ВЮБЛ

Луцькі баскетболісти взяли участь у ВЮБЛ

Молоді баскетболісти з Луцька взяли участь у першому турі ВЮБЛ.

Вперше за довгий період часу спортсмени з нашого міста заявилися на участь у Всеукраїнській баскетбольній юнацькій лізі. Учасниками турніру стали гравці 2008 року народження і молодші спортсмени.

У дивізіоні Б грали 5 команд – 2 команди зі Львова, команда з Івано-Франківська та спортсмени з Івано-Франківської області. Гравці команди КДЮСШ № 1 міста Луцька виграли 1 гру та програли 3 поєдинки. Тренери команди – Ілля Бедлінський, Дмитро Чайковський, Володимир Журжій.

«Вперше за багато років ми зіграли у цьому турнірі. Це цінний досвід для нас. Проти нас грали підготовленні команди, більш рівні за своїм складом. Маємо непогану п’ятірку. Будемо старатися покращувати результат», – прокоментував матчі тренер Володимир Журжій.

«Розпочавши виступи у цих змаганнях,  можна вважати, що відкрито нову сторінку в баскетбольному житті нашого міста. І всі причетні до цього очікують натхненної, цікавої та такої необхідної діяльності для існування повноцінної власної баскетбольної школи в Луцьку. З якою обов’язково,  в майбутньому пов’язує своє існування і перша команда міста – Старий Луцьк-Університет», – розповів віцепрезидент БК «Старий Луцьк» Дмитро Чайковський.

9 січня стартує наступний тур ВЮБЛ, в якому візьме участь наша команда.

 

Рекомендовано

Догори
Підтримати