«Київ-Баскет» переграв «Старий Луцьк-Університет»

Наша команда поступається в Києві.

Зі стартових хвилин матчу кияни лідирували. Втім лучани зуміли не відпустити суперника у відрив. В команди Холопова 9 очок в свій актив записав Мусієнко. В «Старого Луцька-Університету» Коцько сміливо йшов в проходи і це давало результат. Чверть завершилася перевагою столичної команди 17-14.

З початку другої чверті Дубоненко та Новіков взялися за справу і забезпечили свої команді непоганий гандикап. Коцько продовжував грати по-капітанськи, забивавши та віддаючи асисти. Коли наша команда стала наздоганяти суперника увімкнувся Кінгсбі, який на швидкості втікав від опонентів. Зрештою, на велику перерву команди пішли за рахунку 42:32.

П’ять очок на старті третьої чверті набрав Рудаков. Наша команда виглядала дуже непогано, однак згодом пролунав сигнал повітряної тривоги. Після відбою кияни забезпечили собі комфортну перевагу. Передусім, зусиллями Дубоненка. За підсумками десятихвилинки комфортна перевага «Київ-Баскета» – 64:46.

Ривок 5-0 від лучан змусив взяти тайм-аут Володимира Холопова. Це принесло свій результат «Київ-Баскет» відддалявся у рахунку, а «Старий Луцьк-Університет» не зумів втримати ривок суперника. 88:57 – перемога киян. В нашій команді найрезультативнішим став Коцько (17 очок, 5 підбирань та 5 асистів).