Кубок Луцького міського голови: зіграно чергові матчі «регулярки»

22 липня відбулися чергові матчі відкритого Кубка Луцького міського голови з баскетболу. Дощова погода внесла свої корективи, тож баскетболісти грали у спортивному залі ВНУ ім. Лесі Українки.

«SlamCity» – «ДЮСШ № 4» – 29:24

Перший матч відразу подарував глядачам достатньо цікавих моментів. Перед звітним матчем SlamCity відчували кадровий дефіцит, тож, аби таки зіграти чергові поєдинки зелено-чорні здійснили «трансфер» Тимощука. Втім можливості здійснювати заміни в цій грі у Коцька і компанії не було.

Старт гри був малорезультативним, команди часто шукали щастя у дальніх спробах. Зрештою, саме «трьоха» Глушка відкрила рахунок в матчі, згодом з периметру влучали Серьогін та Коцько. Цікаво, що перша половина матчу завершилася з різницею у тих таки три очки на користь SlamCity – 16:13.

В другій половині гри команди таки підняли темп. Зелено-чорні забезпечили собі невеликий гандикап. Їх суперники, які мали достатньо габаритну передню лінію в особі Селіванова та Бедлінського, не отримали від цього дивідендів: вдало загравати своїх бігменів команді ДЮСШ №4 вдавалося рідко. Вкінці поєдинку команда в синій формі зробила спробу наздогнати суперника, але не вийшло

 

«МКБ Group» – «Є Бінго» 28:37

В другому матчі на майданчику зустрілися дві досвідчені команди. Цікаво, що за «Є Бінго» вперше зіграв Едуард Федчук, а ще у командах суперниках були батько і син Власови. «Костопільський десант» Швагринський-Пашко приніс на старті матчу перевагу баскетболістам у жовтій формі. В цій грі прогнозовано було багато боротьби, фолів та емоцій. Команда Сергія Смітюха перші очки в поєдинку здобула з лінії штрафних. Швагринський же зі штрафних не влучив, але не схибив здалеку. Загалом жовто-чорна команда краще провела першу половину – 18:8.

Після перерви чорно-червоні заграли активніше. Кураж зловив Ілля Мельничук, зусиллями якого «МКБ Group» скоротили відставання до 4 очок. Щоправда і суперник вчасно увімкувся. За дві хвилини до кінця матчу «МКБ» були на відстані двох влучних «трьох» від суперника. Тим не менш, команда Швагринського перемогу вже не віддала.

 

«ДЮСШ №4» – «BM Group-LNTU» 29:52

Вже стартова атака «BM Group-LNTU» завершилася дальнім влучанням Хомича. Згодом команди обмінялися заробленими очками з-під кільця Бедлінського та Карпюка. Баскетболісти в червоній формі відразу заволоділи комфортною перевагою в рахунку, летіло як здалеку, так і вдавалося набирати очки у трьохсекундній зоні – 28:17 за підсумками першої половини гри.

В другій половині матчу перевага команди Сергія Смітюха лише зростала. Варто віддати належне суперникам, які до останніх секунд поєдинку продовжували грати, однак зачепитися за «камбек» так і не змогли.

 

«Розбишаки» –  «МКБ Group» – 23:29

Матч звітних суперників видався напрочуд рівним та видовищним. На старті гри «Розбишакам» вдалося нав’язати опонентам свою гру у швидкому темпі та індивідуальних проходах. Це дало ситуативний успіх. Тим не менш, згодом досвідченіші «МКБ Group» перехопили ініціативу і довели гру до перемоги.

 

«Mojo»  – «SlamCity»  – 48:38

Один із потенційно найбільш цікавих матчів туру виправдав сподівання вболівальників.. Команда «SlamCity» перед поєдинком отримала підсилення з двох виконавців і мала можливість здійснювати заміни. Щоправда, все одно суперники грали не в оптимальних складах.

У цій грі вистачало хайлайтів. Чого тільки вартував «блок-шот» і ефектні набрані очки Коцька. Суперники видали декілька результативних швидких атак. Загалом, перша половина гри була рівною, її фінальним акордом був влучний дальній кидок від Алтухова – 24:23.

Під час другої половини матчу перевага Дейни і Ко збільшилась до 7 очок. Втім після дальнього Глушка і проходу Коцька «слеми» знаходилися на відстані 2 очок від суперника. Тим не менш, серія невимушених помилок у вирішальні хвилини забрала у них можливість камбеку.

 

«Абітурієнт»  – «Кажани»  – 12:32

Наймолодша команда чемпіонату продемонструвала чимало бажання і жаги до перемоги. Тим не менш, їх суперники з Нововолинська не дозволили юним лучанам створити сенсацію. Команда з міста шахтарів лідирувала протягом всього матчу і впевнено довела гру до перемоги. «Абітурієнти» ж продовжують здобувати досвід в поєдинках з досвідченими суперниками.

 

«Є Бінго» –  «BM Group-LNTU» – 36:46

Ще одна гра, яка стала окрасою цього туру. Команда Швагринського зі старту поєдинку володіла перевагою в рахунку. Екс-гравець «Старого Луцька-Університету» вів за собою партнерів по команді, влучав кидки та вигравав боротьбу. Тим не менш, суперники не відпускали жовтих у відрив, а у вирішальні хвилини матчу зуміли вийти вперед і довести гру до перемоги.  На «камбек» у жовтих не вистачило сил та ростеру.

 

«Кажани» –«SlamCity»  – 29:39

Остання гра туру завершилася на користь команди Коцька. Незважаючи на те, що в порівнянні з попереднім матчем, «слеми» грали без Глушка, Должка та Дмитрука, один з лідерів чемпіонату явно не хотів програвати вдруге поспіль. У підсумку, капітан «Старого Луцька-Університету» привів свою команду до перемоги, яка залишить їх в когорті лідерів чемпіонату.