Команда ВНУ ім. Лесі Українки пройшла до фінального етапу Універсіади

Команда ВНУ ім. Лесі Українки пройшла до фінального етапу Універсіади

Баскетболісти Волинського національного університету імені Лесі Українки з гравцями «Старого Луцька-Університету» у складі пробилися до топ-8 найкращих студентських команд України.

Перший етап Студентської ліги лучани зіграли у Львові. 13 травня наші баскетболісти без особливих проблем обіграли Західноукраїнський національний університет з рахунком 104-77. Кращим «скорером» матчу став Данило Марків, який реалізував 10 дальніх влучань і заробив 35 очок.

Наступного дня, 14 травня гравці Університету Лесі Українки грали проти «Львівської Політехніки», в складі якої є гравці Суперліги та Вищої ліги. Переможець поєдинку ставав і першим у групі, тож на майданчику точилася безкомпромісна боротьба.

Відзначаємо те, що волиняни вдало використовували агресивний захист. Це змушувало суперника часто робити помилки. Мали перевагу підопічні Дмитра Чайковського і у боротьбі, вигравши із солідною перевагою підбирання. Зрештою, фінальна сирена зафіксувала перемогу ВНУ ім. Лесі Українки 80:66. Максим Дейна відзначився «дабл-даблом» (30 очок та 15 підбирань).

До Фіналу восьми у підсумки вийшли такі команди: ВНУ ім. Лесі Українки, Збірна Хмельницької області, НУФВСУ-КВФ (Івано-Франківськ), СумДУ (Суми), ДТЕУ (Київ), НТУУ КПІ (Київ), Львівська Політехніка та НМУ (Київ).

Рекомендовано

Догори
Підтримати