Камбек і непроста перемога: «ВНУ КДЮСШ №1» вдруге обіграв рівнян

«ВНУ КДЮСШ № 1» переміг «Рівне-2»

У непростому поєдинку наша команда зуміла відігратися і вирвати перемогу.

Перші три хвилини матчу не віщували проблем для господарів, адже вдавалося обмінюватися результативними атаками зі суперником. Однак згодом в лучан з’явилися проблеми з реалізацією. Поносов повів за собою Рівне – команда з сусіднього обласного центру оформила комфортний відрив – 10:20 за підсумками першої чверті.

На старті другої чверті «біло-червоні» збільшили свою перевагу. Лучанам не вдавалося результативно завершувати свої атаки. Тим не менш, тренерські корективи зробили своє і «ВНУ КДЮСШ» вдалася низка результативних дій. Левова частина влучань була від Прозапаса. Рівне продовжувало лідирувати перед великою перервою, однак господарі відчули впевненість у власних силах.

Після перерви наша команда вийшла з подвійним зарядом і переможним настроєм. Загалом, третя чверть була найрезультативнішою у матчі. В господарів «полетіло» здалеку: окрім Прозапаса влучали і Хомич та Марків. Перед вирішальною десятихвилинкою перевага Рівного скоротилася до 9 очок – 52-61.

У четвертій чверті наша команда зуміла нав’язати супернику свою гру, дозволивши за десять хвилин заробити лише 8 очок. У вирішальні моменти матчу «запахло камбеком» і він таки трапився. Прозапас та Хомич перегравали суперника в атаці. Коли різниця в рахунку була мінімальною, Бедлінському вдалося додати 2 очки в кільце суперника. Гості мали час для атаки у відповідь, втім лучани вдало відзахищалися. Це дозволило нашій команді святкувати перемогу з рахунком 70-69. Найрезультативнішим гравцем матчу став Олександр Прозапас (30 очок, 5 підбирань).