«Хочемо прогресу від молоді» – Ян Селіванов про старт у Першій лізі

«Хочемо прогресу від молоді» – Ян Селіванов про старт у Першій лізі

«Старий Луцьк-Університет-2-КДЮСШ-1» вже сьогодні стартує у розіграші Першої ліги з баскетболу. До складу команди увійдуть молоді гравці з команди Суперліги, а також – студенти ВНУ імені Лесі Українки, учні КДЮСШ-1 та ДЮСШ-4.

Наша команда зіграє у групі № 1. Окрім лучан, в ній зіграють «Тернопіль-ДЮСШ», «Ужгород», «Рівне-ОСДЮСШОР» та «Че-Баскет-ЧОДЮСШ». Загалом у цьому сезоні у змаганнях Першої ліги братимуть участь 15 команд, які за територіальним і спортивним принципом поділені на три групи.

На першому етапі команди у форматі “баблів” зіграють у чотири кола. Згодом краща вісімка команд зіграє груповий етап у двох квартетах. Переможця і призерів визначить Фіналі восьми.

Про підготовку команди до чемпіонату розповів її головний тренер Ян Селіванов: «Ми наполегливо готувалися до матчів і налаштовували нашу молодь. Хочемо, щоб молоді гравці поводили себе як справжні професіонали. Щодо суперників, то в більшості з них у складі також молодь. Кожне наше тренування було налаштуванням на справжній бій. Ми готові показувати хороший результат, готові до цього як головою, так і тілом.

Втім нам не потрібно супердосягнень. Ми хочемо прогресу від молоді. Хочемо, щоб хлопці, більшість з яких не грали на такому рівні, відчули впевненість у власних силах. Кожен, хто грає у команді першої ліги, має розуміти те, що в нас є клубна структура.

Для гравців, які потрапили в заявку команди першої ліги, це важливий крок. Вони мріють стати професійними баскетболістами, тому хочуть показати на якому рівні можуть грати і довести свою перспективу. Через якийсь час ці хлопці можуть потрапити у Вищу лігу або навіть грати у Суперлізі. До цих хлопців буде прикута велика увага».

27 жовтня, 18:30  «Старий Луцьк-Університет-2-КДЮСШ-1»– «ЧЕ-Баскет-ЧОДЮСШ»

28 жовтня, 12:00 «Ужгород» – «Старий Луцьк-Університет-2-КДЮСШ-1»

 

Рекомендовано

Догори
Підтримати