Фінальний акорд в Івано-Франківську: анонс матчу проти «Прикарпаття-Говерли»

Фінальний акорд в Івано-Франківську: анонс матчу проти «Прикарпаття-Говерли»

Команда Володимира Журжія зіграє останній матч у сезоні.

«Старий Луцьк-Університет» та «Прикарпаття-Говерла» вже тричі зустрічалися в цьому чемпіонаті. Поки що перевага в очних дуелях на рахунку суперника: двічі перемагали «говерляни» й одного разу наші хлопці. Сьогодні, коли над обома баскетбольними колективами не висить тягар результату, у вболівальників є чудова нагода побачити яскраву гру від своїх улюблених команд.

«Прикарпаття-Говерла», як і волиняни, в рамках баблу зустрічалися із «Черкаськими Мавпами». Команда Мурзіна поступилася черкащанам, однак великого турнірного значення для «Говерли» ця гра не мала.

Щоправда, серія з поразок у команди з Івано-Франківська налічує вже чотири матчі. Очевидно, що господарі майданчику спробують завершити сезон перемогою. Щодо ростеру суперника, то відзначаємо те, що протягом сезону команду покинув один з важливих гравців ротації Ожегов, який перебрався до сусіднього Львова. Кістяк цього баскетбольного колективу – вихованці місцевого баскетболу, підсилені «легіонерами» Старцевим, Чугуновим, Водолазьським і т.д.

«Старий Луцьк-Університет» з позиції психологічного та фізичного навантаження провів вчора дуже важкий поєдинок проти «Черкаським Мавп». Суперник нав’язував лучанам високий пресинг і силовий баскетбол. Наші хлопці дуже хотіли перемогти, однак – не вийшло.

Шукати виправдання цій поразці не будемо: гравці зіграли точно не ідеальний матч, допустивши багато втрат. Однак дуже красномовною є кількість виконаних штрафних: команда Сліпенчука виходила на лінію в 5 раз частіше!

Гра з «Черкаськими Мавпами» – вже історія. Сьогодні гравцям потрібно сконцентруватися і продемонструвати свої найкращі якості. Особливо це стосується тих виконавців, які протягом сезону отримували менше ігрового часу.

Що: Суперліга

Де: Івано-Франківськ, манеж КФВ

Коли: 8 квітня, 17:00

Трансляція: Ютуб ФБУ

 

Рекомендовано

Догори