Дмитро Чайковський – про старт в Суперлізі, молодіжну команду та партнерів

Дмитро Чайковський – про старт в Суперлізі, молодіжну команду та партнерів

БК «Старий Луцьк-Університет» стартує у новому сезоні Суперліги з баскетболу. Це флеш-інтерв’ю з віце-президентом, тренером клубу Дмитром Чайковським присвячене цій актуальній темі.

ФБУ анонсувала склад учасників нового сезону Суперліги. Серед них, що не може не тішити, і наш клуб. Розкажіть трішки про це.

  • На цій підготовчі фазі до старту баскетбольного сезону відбулося підсумкове засідання виконкому ФБУ. Під час нього затверджено регламент чоловічої Суперліги. Чемпіонат буде проведено у чотири кола без плей-офф. Єдиний момент, який ще не був конкретизований, це остаточний склад учасників. Є команди, які мають допрацювати певні нюанси і дати остаточну відповідь. Окрім цього, треба допрацювати і механізм самих матчів. Скоріше за все, що вони будуть у вигляді баблів, як це було під час «ковідного» сезону, але остаточно це стане відомо, коли ми дізнаємось весь склад учасників Суперліги. Загалом, регламент вже готовий. Очікуємо на календар та місця проведення матчів.

У непростий час війни, напевно, в рази важче у всіх галузях. Спорт – не виняток. З огляду на це, впевнений, що знайти підтримку спонсорів і партнерів, зібрати команду – титанічна робота.

  • Важливо, що Федерація баскетболу України змогла в цей непростий час війни зберегти чемпіонат. Звісно, тут варто подякувати і нашим Збройним силам, які зуміли відстояти державність. Нам дуже приємно, що ми як минулорічні переможці Вищої ліги отримали право взяти участь у Суперлізі. Для нас це шанс продовжувати розвивати баскетбол у себе в регіоні. Мотивація для нас – це велика кількість дітей та їх батьків, які активно долучаються до всіх баскетбольних заходів. Незважаючи на все, вони робили це влітку, проявляли свою зацікавленість. Звісно, вони запитують нас і про участь у Суперлізі. Раді, що маємо таку підтримку.

Очевидно, що не обійшлося і без підтримки партнерів…

  • Дійсно, ми відчуваємо підтримку наших партнерів. Це міська та обласна влада, Волинський національний університет імені Лесі Українки та інші організації й установи підтримали наше бажання взяти участь у Суперлізі. Ми намагатимемося гідно представити Волинь та місто Луцьк у чемпіонаті України. Тому ми розпочинаємо підготовку до чемпіонату. Паралельно продовжуємо процес пошуку партнерів, які допоможуть нам бути більш конкурентними і поборотися за найвищі місця. Звичайно, в цей час непросто розраховувати на великі інвестиції, але я впевнений, що в Луцьку та на Волині є багато соціально відповідального бізнесу, якому цікаво прийняти участь у нашому проекті. Ми раді, що з нами залишаються партнери, які допомагали нам в минулих сезонах. Сподіваємося, що їх приклад наслідують й інші представники бізнесу.

З ким крокуєте у новий сезон? Минулоріч багато молодих гравців змогли проявити себе у команді «ВНУ КДЮСШ 1». Чи матимуть вони можливість і цього сезону отримати ігрову практику?

  • Позитивно, що в нас зберігається структура у вигляді стержневих гравців, тренерського складу, представників адміністрації. Деталі ми обов’язково повідомимо згодом. Щодо молодих гравців, то поки немає вимоги щодо другої команди, але ми будемо намагатися її робити, щоб хлопці мали можливість грати, здобувати досвід.

Рекомендовано

Догори
Підтримати