Чергові матчі Кубка Луцького міського голови: перемоги «ДЮСШ № 4» та поразки «абітурієнтів»

Матчі «регулярки» відкритого Кубка Луцького міського голови наближаються до завершення. Учасникам змагань перед серією плей-офф залишилося зіграти по 1-2 поєдинки, а МКБ-Group вже зіграла всі матчі на цьому етапі.

30 липня в спортивному залі Волинського національного університету імені Лесі Українки відбулися чергові матчі Кубка. У підсумку, найбільш конкурентним видався поєдинок «MKБ Group – ДЮСШ №4». В цій грі інтрига зберігалася до останніх секунд. Зрештою, перемогу святкувала команда Бедлінського та Селіванова – 37:34.

Два матчі зіграла і наймолодша команда турніру – «Абітурієнт». Підопічні Дмитра Чайковського в кожній грі демонструють максимум самовіддачі, награють ігрові взаємодії та здобувають цінний досвід. Втім поки на рівних грати з найсильнішими командами Кубка «абітурієнтам» ще важко. Як наслідок, дві поразки у звітному турі – 11:53 від «BM Group-LNTU» та 15:45 від «МКБ-Group».

Також два поєдинки провели і «Розбишаки», місцева команда, в складі якої немає гравців-професіоналів. Втім цей баскетбольний колектив кожен матч грає дуже самовіддано, намагається нав’язати супернику швидкий, атлетичний баскетбол з великою кількістю боротьби. Однак досвід і клас дає результати. Спочатку «Розбишаки» не зуміли  перемогти «Є Бінго», в складі якого грають екс-гравці «Старого Луцька-Університету» (25:47), а в завершальному матчі туру команда у чорній формі поступилася «ДЮСШ №4».

Зрештою, за підсумками зіграних турів сформувалася трійка лідерів, кожна з яких має шанси завершити «регулярку» на першому місці.

 

30.07.2023 (неділя)

«Абітурієнт» – «BM Group-LNTU» – 11:53

«MKБ Group» – «ДЮСШ №4»  – 34:37

«Є Бінго» – «Розбишаки» – 47:24

«МКБ Group» л – «Абітурієнт» – 45:15

«Розбишаки»  – «ДЮСШ 4» – 27:41

Рекомендовано