БК «ВНУ КДЮСШ 1» поступився Житомиру

Дублери «Старого Луцька» зіграли краще, ніж в попередньому матчі, але не зуміли взяти реванш у потужного суперника.

Старт поєдинку був доволі рівним. Житомир володів незначною перевагою у рахунку. Господарі намагалися відповідати. Прозапас зарядив декілька «трьох», Білявий та Бедлінський влучили двоочкові кидки. Втім дует Болоценко-Маярчук допоміг підопічним Горєнкова вийти вперед 19:25.

На старті другої чверті чотири очки господарям приніс Хомич, влучали і Марків та Бедлінський. Тим не менш, більш досвідчені гравці гостей також грали активно, зумівши збільшити свій гандикап. Челован встановив остаточний рахунок першої половини матчу 32:49.

Після перерви Прозапас та Марків зарядили ще по дві «трьохи». Однак житомиряни також влучали на різний смак. Шкондя встановив перевагу своєї команди на позначці +20, а Болоценко, Довідний та Шикерявий зуміли наростити перевагу гостей – 46:72.

Кваліфіковані гравці Житомира зуміли довести поєдинок до впевненої перемоги. Господарі не здавалися, на майданчику з’явилися баскетболісти, які отримували менше ігрового часу. Фінальна сирена зафіксувала перемогу команди Горєнкова 60:94. Найрезультативнішим гравцем матчу став Олександр Прозапас (22 очка).