БК «ВНУ КДЮСШ 1» не зумів взяти реванш у «Житомира»

Команда дублерів БК «Старий Луцьк-Університет» поступилася досвідченішому супернику.

Старт поєдинку був за волинянами. Левову частину першої чверті лучани володіли перевагою у рахунку: за підсумками перших п’яти хвилин на табло «горіло» 4-13. В ці хвилини варто відзначити активність Білявого, який часто брав на себе гру і влучав. Підопічні Горенкова вчасно увімкнулися і зуміли вирівняти гру – 18-18 за підсумками чверті.

Як і у першому матчі, Житомир зумів впевнено виграти другу чверть. Шкондя, Довідний та Алєксєйчик забезпечили свої команді відрив, на який наша команда не зуміла знайти гідної відповіді. Трішки скоротили відставання дві «трьохи» Хомича – 49-34.

В третій та четвертій десятихвилинці Житомир не збавляв обертів. Команда, в ростері якої низка досвідчених та кваліфікованих гравців лише збільшувала свою перевагу у рахунку. Волиняни також не  вивішували «білий прапор», втім за камбек зачепитися так і не змогли.

Фінальна сирена зафіксувала рахунок 103-69.  В складі «ВНУ КДЮСШ 1» відзначаємо тріо Хомич-Марків-Прозапас, яке зуміло записати в свій актив показник результативності 10+ очок. Зауважимо, що наша команда – цьогоріч дебютує у Першій лізі, тож поєдинки проти таких суперників, як Житомир – безцінний досвід для волинської молоді.