БК «ВНУ КДЮСШ 1» не зумів перемогти «Самбір»

Дублери «Старого Луцька-Університету» були близькими до позитивного результату, але таки не зуміли перемогти суперника з Львівщини.

Старт матчу був рівним. Суперники грали у високому темпі, відповідаючи один одному результативними діями. Перша чверть закінчилися двохочковою перевагою господарів, а друга десятихвилинка завершилася з такою ж різницею на користь галичан. Зрештою, перед великою перервою рахунок на табло був рівним. (32-32)

Третя чверть у виконанні нашої команди була малорезультативною. Тріо Юзефчик, Липко та Тютюнник принесли гандикап Самбору. Перевага галичан перевалила за + 10 – 42:54 перед останньою десятихвилинкою.

В останній чверті волиняни заграли активніше. Часто вдавалося успішно захищатися – результат давав зонний захист та агресивний пресинг. Хомич та Прозапас своїми влучаннями дозволи «ВНУ КДЮСШ 1» наблизитися у рахунку до суперника. Втім завоювати переможний результат лучани таки не змогли.

Фінальна сирена зафіксувала перемогу гостей 64-69. Найрезультатитвнішим гравцем матчу став Дмитро Хомич (21 очко та 5 підбирань). Завтра суперники проведуть ще один матч.