Баскетбол не пробачає «розслабону» – Євген Коровяков

Євген Коровяков – серед кращих гравців «Старого Луцька-Університету» на початку сезону. В стартових п’яти поєдинках досвідчений форвард набирав в середньому за матч 13.6 очок і є кращим в команді за показником ефективності. Клубна преслужба БК «Старий Луцьк-Університет» поспілкувалася з гравцем про бабл у столиці та майбутні поєдинки на домашньому майданчику.  

«Я думаю, що в матчі з «Кривбасом» ми зарано розслабилися. Нам здавалося, що перемога в наших руках і через це зловили трішки «розслабон». Четверту чверть з «Кривбасом» ми догравали, а не грали у свою гру. Баскетбол не пробачає «розслабону», потрібно грати з першої і до останньої хвилин. За це можна поплатитися і травмами, і втраченими перемогами.

Щодо «Дніпра», то початок матчу був для нас жахливим. Дуже погано стартували, без вогню в очах. Ми просто «здулися». Таке враження, що не вийшли на гру. «Дніпро»  – сильна команда, але чим сильніший суперник – тим цікавіше проти нього грати. Кожен професіонал це розуміє. Не можна сказати, що гра не вдалася в когось одного. Ніхто не продемонстрував свою гру.

В цьому баблі перший поєдинок ми проведемо проти «Будівельника». Це буде цікавий, показовий матч для нас. Ми зможемо перевірити свої сили. Одеса та Запоріжжя – нам під силу. Будемо боротися, намагатися виграти. «Бабл» складається з трьох поєдинків. Побачимо, в кого більше сил залишиться та ширша лавка».

Рекомендовано

Догори
Підтримати