Зимова сплячка – не про нас: «Старий Луцьк» зіграє проти «Черкаських Мавп-2»

Зимова сплячка – не про нас: «Старий Луцьк» зіграє проти «Черкаських Мавп-2»

Гравці та вболівальники «Старого Луцька» встигли засумувати за офіційними поєдинками. Майже два місяці минуло з моменту останніх матчів нашої команди у рамках Вищої ліги і от на черзі далекий виїзд до Черкас, де лучанам протистоятиме місцева амбітна молодь.

Формально «мавпи» є аутсайдерами у групі № 2 Вищої ліги, але це точно не повинно вводити нікого в оману. В складі черкащан достатньо кваліфікованих виконавців. Для прикладу, Бондаренко та Сергєєв на двох зіграли майже 30 хвилин у переможному матчі основної команди в рамках Суперліги проти «Одеси». Велика ймовірність, що ці гравці зможуть допомогти і дублюючому складу. Окрім згаданих гравців, варто відзначити і Юрія Романовського, який є лідером команди за результативністю.

Цікавим фактом є те, що в складі черкащан виступав Максим Дейна, який свого часу був капітаном цієї команди. Гра «Черкаських Мавп-2» проти лідерів нашої групи БК «Рівне» доводить те, що «Старому Луцьку» точно не буде просто у звітних протистояннях.

Лучан очікує непроста дорога: сотні кілометрів, мороз та ожеледиця. У порівнянні з суперником, наша команда ще не провела жодного офіційного поєдинку у новому році. Тим не менш, обставини та перешкоди не можуть заперечити очевидний факт – «Старий Луцьк-Університет» їде у Черкаси за перемогами, гравці налаштовані у кожному матчі доводити свої претензії на високі місця.

Є у паузи між матчами і позитивні моменти. Гравці встигли позаліковувати травми та пошкодження, налагодити ігрові взаємодії з новачками, які приєдналися до «Старого Луцька» на початку сезону. Лідерами за статистичними показниками у нашій команді є Владислав Унгурян (18.4 очок та 8.7 підбирань) і Володимир Коцько (4.7 передач).  Матчі у Черкасах – хороший шанс для волинян вдало розпочати новий рік та продовжити переможну серію.

Перша гра команд відбудеться в суботу, 16-го січня, о 16:00 годині. Другий матч суперники зіграють у неділю, 17-го січня, о 12:00. Трансляція – Ютуб.

Передматчевий коментар гравця БК «Старий Луцьк-Університет» Юрія Крамара: « Думаю, що з фізичними кондиціями у нас все буде добре. Останніх два місяці ми те і робили, що покращували ігрові кондиції. Так, була велика перерва, потрібно буде звикати до офіційних матчів, але ми готувалися до цих поєдинків, зігралися з новими гравцями. В суперників можуть бути різні варіанти складу. Ми налаштовані на хорошу гру і боротьбу. Нам буде протистояти молода команда. В них хороша фізична форма та швидкість».

Текст – Андрій Мошкун

 

Рекомендовано

Догори