Зробити все, щоб реабілітуватися за поразку конкуренту

Зробити все, щоб реабілітуватися за поразку конкуренту

Сьогодні лучани зіграють проти «Київ-Баскета».

Команда Володимира Журжія та підопічні його тезки Холопова зіграють черговий поєдинок у рамках Суперліги. До того сильнішими були саме кияни. Зрештою, наш суперник перебуває у верхній частині таблиці, веде боротьбу за медалі, а вчора обіграв безпосереднього конкурента – «Політехніку-Галичину».

«Київ-Баскет» підходить до звітного поєдинку у статусі фаворита. Команда має достатньо збалансований та кваліфікований склад. Відзначимо те, що хорошу форму набрав легіонер Кінгсбі, ростер команди посилив центровий Фреш-Стаханов.

Столична команда знаходиться на відстані однієї перемоги від «Дніпра». Не так далеко й одеська «БІПА», тому, немає сумнівів, що підопічні Холопова гратимуть лише на перемогу і вийдуть на гру вмотивованими.

Лучани вчора програли сусідам у турнірній таблиці з Черкас. При цьому, «Старий Луцьк-Університет» виглядав відверто погано, як в боротьбі так і у командній взаємодії.

Капітан Володимир Коцько заявив після матчу, що команда не зовсім добре почувала себе у фізичному плані, а головний тренер був дуже незадоволений грою лідерів та бігменів. З позитивних моментів те, що в «стрій» повернувся Петро Глушко, набирає кондиції новачок Федчук, ситуативно хорошу гру демонструють молоді Марків та Прозапас.

Протягом цього сезону лучани декілька раз були близькими до сенсації в матчах з фаворитами. Хто зна, може настав момент створити таку сенсацію?

Що: Суперліга Parimatch

Де: Київ, ПС «Венетто»

Коли: 01.03.2023, 18:00

Трансляція: Хспорт, Ютуб ФБУ

 

 

Рекомендовано

Догори
Підтримати