Завдання – привезти до Луцька перемогу: анонс матчу проти «Запоріжжя»

Завдання – привезти до Луцька перемогу: анонс матчу проти «Запоріжжя»

Команда Володимира Журжія спробує завершити бабл на мажорній ноті.

Волиняни та Запоріжжя вже грали на старті чемпіонату. Тоді перемогу святкував «Старий Луцьк-Університет», втім сьогодні у біло-зелених буде можливість для реваншу.

Перед початком звітного баблу розташування нашого суперника покинули відразу два важливих гравці – Христостоміді та Сорочан. Однак були і поповнення ростеру: до команди повернувся Биков, в заявку як гравця внесли тренера Вікторова. Дещо раніше команду з козацького краю очолив досвідчений тренер Щеглінський.

Наразі «Запоріжжя» має в своєму активі дві перемоги та посідає поточне останнє місце в турнірній таблиці. Втім у складі команди є гравці з дуже хорошою кваліфікацією, такі як Буц, Морозов, Тельчаров, Бер. Якби не кадрові втрати, про які ми писали вище, наш суперник мав би «ширшу лавку» і більше сподівань на успішні результати. Однак недооцінювати Запоріжжя не варто – команда може за це покарати.

«Старий Луцьк-Університет» вчора провів дуже конкурентний поєдинок проти «Черкаських Мавп». Тим не менш, вирвати перемогу наші хлопці таки не зуміли. Однак в сьогоднішньому матчі лучани мають можливість завоювати позитивний результат і серйозно налаштовані це зробити.

Цей «бабл» пропускає Швагринський, який би точно не завадив під кільцем у боротьбі з Буцом. Втім це чудова нагода проявити себе для Дейни та Бедлінського. Не варто забувати і про Коровякова-старшого. Продовжуючи тему Коровякових, варто згадати і  про молодшого Євгена, який дуже впевнено провів вчорашній матч і разом з Олегом Рудаковим зараз перебуває в хорошій формі.

Що: Суперліга Parimatch

Де: Черкаси, ПС «Будівельник»

Коли: 12 січня, 11:00

Трансляція – Ютуб ФБУ

 

Текст – Андрій Мошкун

 

Рекомендовано

Догори
Підтримати