За крок від перемоги: «Старий Луцьк» поступився Рівному

За крок від перемоги: «Старий Луцьк» поступився Рівному

На старті поєдинку у діях команд вистачало браку. В порівнянні з першим матчем у лучан не було Унгуряна, який пропускав звітну гру через пошкодження. Загалом, перша десятихвилинка пройшла за рівної боротьби та великої кількості фолів. Завершальними результативними діями в чверті була «трьоха» Прозапаса та влучний середній від Коровякова – 16-17 на користь гостей.

Старт другої чверті залишився за господарями – влучали Озімковський та Калашніков. Тренерський штаб волинян взяв тайм-аут. Лучани відіграли відставання у 7 очок, але в Рівного відразу влучили Герасимчук та Коровяков. «Старий Луцьк» знову повернувся в гру – ефектно зіграв Дейна, який влучив «ендван». Останнє слово все ж було за БК «Рівне» – 33-31 перед великою перервою.

На старті третьої чверті у господарів відзначався Шепелєв, а гості – не схибили декілька дальніх спроб. На відміну, від попередньої десятихвилинки суперники багато фолили. В лучан левову частину ігрового часу отримав молодий Марків. Перед останньою чвертю у рахунку лідирував БК «Рівне» 56-50.

Зауважимо, що до початку матчу та протягом гри лучани з різних причин втратили низку ключових гравців. На старті чверті в гостей влучали бігмени Дейна та Юрченко. Після дальнього Федчука вперед вийшли волиняни. Рівне знову вирвалося вперед і перемогу не відпустило, хоча команда Володимира Журжія – боролася до останнього. У підсумку, 74-67. В складі гостей кращим гравцем був Сергій Юрченко, який завершив гру із дабл-даблом (18 очок та 11 підбирань).

Рекомендовано

Догори
Підтримати