За два кроки від «бронзи»: анонс матчів проти «Кривбаса»

За два кроки від «бронзи»: анонс матчів проти «Кривбаса»

Команда Володимира Журжія зіграє домашні матчі серії за «бронзу».

Протистояння «Старого Луцька» та «Кривбаса» змінює локацію: тепер команди зіграють в обласному центрі Волині. Рахунок у серії – рівний. Отже дві перемоги зможуть гарантувати волинянам медалі Вищої ліги.

Команда Сергія Корабльова їде до Луцька не з найкращим настроєм. Криворіжці програли перший поєдинок і ледве не упустили перемогу в другій грі. Позитивний момент для вболівальників «Кривбаса» – повернення Микити Найка, який був кращим гравцем своєї команди у поєдинках проти лучан: захисник записав до свого активу 55 очок за два матчі.

У другій грі господарі продемонстрували свої снайперські здібності: в першій чверті матчу були фантастичні 90 % реалізації дальніх кидків. Є свої козирі в «Кривбаса» і під кільцем – тріо потужних бігменів здатні проносити позитивний результат своєї команді.

Фраза «апетит проходить під час їжі» чудово підходить до підсумку виїзних матчів «Старого Луцька». Звісно, перед їх стартом вболівальники оцінили б виїзну перемогу у двох іграх як хороший результат. Зрештою, так воно і є. Втім команда Володимира Журжія мала шанс взагалі повернутися до Луцька з двома виграшами, однак якоїсь дещиці для «камбеку» у другому матчі не вистачило.

Волиняни чудово знають всі сильні сторони та тактичні особливості свого суперника. Головне завдання перед домашніми матчами – відпочити, відновити кондиції і зробити все, аби перед власними вболівальниками виграти медалі Вищої ліги. Без сумніву, такий результат під силу команді Володимира Журжія.

Третій матч серії суперники зіграють 24-го травня, о 19:30. Четверта гра відбудеться 25-го травня. Старт о 18:00. Локація – обласна ДЮСШ (Шевченка 3). Трансляція – 12 канал та Ютуб.

Петро Глушко (форвард БК «Старий Луцьк-Університет»): «Нам дали два дні для відпочинку. Заліковуємо мікротравми, набираємося фізичних та психологічних сил  на домашні матчі. На тренуванні будемо звертати уваги на взаємодії та на грі суперника. Результатом виїзних матчів не задоволені, адже був шанс виграти і в другому матчі. На жаль, не пощастило. Дуже хочемо виграти цих два домашні матчі, щоб перед своїми вболівальниками взяти «бронзу»ю

 

Рекомендовано

Догори
Підтримати