З холодною головою і гарячим серцем (анонс матчу 1/8 фіналу)

З холодною головою і гарячим серцем (анонс матчу 1/8 фіналу)

Вже сьогодні команда Володимира Журжія матиме можливість поквитатися за прикру поразку у першому матчі.

12-го квітня відбулося перше протистояння БК «Старий Луцьк-Університет» та БК «Прометей-2». Тоді дещо сенсаційно перемогла команда гостей. Тим не менш, сьогодні волиняни матимуть змогу взяти реванш і відкласти вирішення переможця цієї пари до третьої гри. На переможця цих матчів вже чекає «Львівська Політехніка», яка двічі обіграла своїх суперників з Миколаєва.

Перший матч для молодих каменчан склався дуже непогано. Гості продемонстрували рівну гру у стартових двох десятихвилинках, а у третій чверті зуміли забезпечити гандикап у рахунку, який і дозволив їм завоювати перемогу.

Так, у звітних протистояннях нетипово для «Прометея-2» мало влучав Пирогов. Не так легко під кільцями було і Бринюку, однак  головним є саме результат. А він для команди гостей був переможним. Тепер у них є відразу дві козирі – виїзна перемога та фактор домашнього майданчика.

Аналізуючи перший поєдинок у Луцьку, щоб з’ясувати причини невдачі господарів не треба бути експертом – достатньо заглянути у статистичні показники. Там варто звернути увагу на низький відсоток влучань. Зокрема, потрібно відзначити погану реалізацію штрафних та дальніх спроб.

Не достатньо переконливими були волиняни і під кільцем. Однак ще нічого не втрачено. Потрібно зробити правильні висновки, з гарячим серцем та холодною головою вийти на матч у Кам’янському. У «Старого Луцька» достатньо кваліфікованих гравців, аби взяти реванш та пройти до наступного етапу Вищої ліги.

Матч 1/8 фіналу відбудеться 18-го квітня. Початок о 18:00. Трансляція – Ютуб.

Владислав Унгурян (БК «Старий Луцьк-Університет»): «Ніхто не чекав легких матчів. В серії плей-офф всі віддаються більше, ніж на сто відсотків. Ми не опускаємо руки і будемо намагатися виграти. Я вважаю, що ми сильніші. Нічого страшного не трапилося. У нас є ще матч-відповідь, нічого ще не втрачено».

Рекомендовано

Догори
Підтримати