«Я дуже радий, що опинився в розташуванні збірної», – Данило Марків

«Я дуже радий, що опинився в розташуванні збірної», – Данило Марків

Гравець БК «Старий Луцьк-Університет» Данило Марків потрапив до розширеного списку національної збірної з баскетболу 3х3.  Національна команда під керівництвом Володимира Холопова готується до кваліфікації чемпіонату Європи, яка 15-16 червня відбудеться в Братиславі. Про свої емоції після виклику до збірної та підготовку до матчів Данило Марків розповів клубній пресслужбі БК «Старий Луцьк-Університет».

«Потрапляння в національну збірну завжди було моєю метою. Я завжди робив все, щоб потрапити хоча б в розширений список. Дуже вдячний тренеру, що є можливість потренувати з хлопцями, які грають на високому рівні, досвідченими гравцями, які виступають як в Україні, так і закордоном.

Умови дуже хороші, все чудово. Ми сконцентровані лише на баскетболі. Починаємо із базових взаємодій, кидкових вправ. Також опрацьовуємо різні комбінації. Незабаром будуть й ігрові тренування. Наскільки я знаю, то мають бути і турніри в європейських країнах. Окрім цього, в цьому місті Шилуте є команда з баскетболу 3х3. Можливо і проти них зіграємо спаринги.

На першому тренуванні в нас був міні-збір. Тренер сказав, що ми маємо тренуватися максимально, бути сконцентрованими. Наше завдання зайняти якнайкраще місце на Чемпіонаті Європи, щоб прославити свою країну і підняти бойових дух воїнам, які боронять Україну.

Я дуже радий, що опинився тут, в розташуванні збірної. Вдячний тренеру, що повірив у мене. Залишається викладатися на повну і доводити, що я можу бути на провідних ролях, що це лише початок шляху в національній збірній».

 

Рекомендовано

Догори
Підтримати