Вирішальний поєдинок з конкурентом: анонс матчу проти «Черкаських мавп»

Вирішальний поєдинок з конкурентом: анонс матчу проти «Черкаських мавп»

Команда Володимира Журжія зіграє важливу гру з черкащанами.

Суперники тричі зустрічалися в поточному чемпіонаті і якщо в першому баблі перемогли лучани, то згодом двічі позитивний результат здобував саме суперник. Сьогоднішній матч може стати визначальним у боротьбі за сьоме місце. Все в руках наших хлопців, потрібно лише перемогти.

Втім зробити це буде не так і просто. По ходу чемпіонату Черкаси суттєво підсилилися. Команда встигла підписати трьох легіонерів, двоє з яких і до цього часу грають провідні ролі в колективі. Варто відзначити і зміни на тренерському містку: Сліпенчук, без сумніву, входить до плеяди найбільш перспективних молодих тренерів.

Окрім американців, вистачає в ростері «Черкаських Мавп» і кваліфікованих українських гравців: досвідчені Липовцев та Руслова, габаритні Скіра і Сорочан. Відзначаємо, і Назаренка, який суттєво додав в кінцівці сезону. У вчорашньому поєдинку черкащани зуміли переграти господаря баблу «Прикарпаття-Говерлу», тож команда перебуває в хороших кондиціях і позитивному настрої.

В попередньому «баблі» наші баскетболісти мали можливість суттєво спростити собі завдання у боротьбі за покращення турнірного становища, втім лучани втратили перемогу над «БІПОю». Тим не менш, хлопці Володимира Журжія виглядали гідно у всіх трьох іграх в Києві. Будемо сподіватися, що у вирішальний момент «Старому Луцьку» також вийде продемонструвати хорошу гру, а головне – підкріпити це переможним результатом.

В останньому турі лідерські якості проявив капітан Коцько. На жаль, ще в матчі з «Дніпром» лучани втратили через травму одного з лідерів команди та свого кращого «ребаундера» Рудакова. Незважаючи на це, наші гравці налаштовані віддати максимум зусиль на майданчику, аби у потрібний момент здобути позитивний результат.

Що: Суперліга

Де: м. Івано-Франківськ, манеж КФВ

Коли: 7 квітня, 17:00.

Трансляція: Ютуб

 

 

 

 

Рекомендовано

Догори